Hlavní strana všechny obchody Hm Slevovy Kod Vinted

Hm Slevovy Kod Vinted jsou pro vás zdarma. Zkontroluje všechny nabídky každý den, můžete je využít před nákupem online. show-more

  • Slevy 9
  • nabídky 9

FAQ for Hm

Hm nabízí dopravu zdarma?

Hm nabízí dopravu zdarma a tato akce je otevřená pouze pro členy. Jednorázová objednávka může být až 800 Kč, což členům stačí na doručení dopravy zdarma po ČR. Pokud se nejedná o členskou objednávku, je třeba uhradit jednorázové poštovné 129 Kč. Dodací lhůta je pondělí až pátek, obvykle tedy bude doručeno následující den.

Hm nabízí stahování aplikací?

Hm poskytuje speciální aplikaci pro ty zákazníky, kteří na ní mohou nakupovat. Jejich aplikace obsahuje tak veškeré oblečení v jejich obchodě, díky čemuž je pro zákazníky nakupování pohodlnější. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout přímo z aplikací Google Store a Apple Store. Poté si můžete vybrat své oblíbené oblečení a zadat objednávku přímo ve svém telefonu, takže můžete nakupovat kdykoli a kdekoli.

Jaké platební metody přijímá Hm?

Vyberte si, jak prostřednictvím nich chcete zaplatit za objednávku: Hm přijímá dobírku a kreditní karty nebo dárkové karty. Po dokončení objednávky si můžete vybrat ty způsob platby, který vám nejvíce vyhovuje, a platba předem není akceptována. Kurýr vyzvedne hotovost při dobírce. Pokud je vaše objednávka rozdělena do dvou dávek, musíte zaplatit kurýrní poplatek za každou dávku.

Existují nějaké výhody členství v Hm?

Hm registrace člena je zdarma a členové mají mnoho jedinečných slev. Po registraci jako člena se můžete těšit na 10% slevu na příští nákup a také se můžete těšit na dopravu zdarma. Poskytnou vám exkluzivní módní poradce a v den vašich narozenin vám poskytnou narozeninovou slevu. Body lze vyměnit za kupóny a zboží.

Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

Krátký úvod Hm

Hm je známá značka rodinné série, která doufá, že poskytne vynikající design pro každého udržitelným způsobem. Společně poskytují tak módu a design a služby, aby se lidé mohli inspirovat a vyjádřit svůj osobní styl, čímž si usnadňují život cirkulárnějším způsobem. Nejen, že jsou příležitostí pro každého prozkoumat svůj osobní styl, ale také poskytují příležitost vytvořit udržitelnější módní budoucnost. Poskytují elegantní kabáty pro různé příležitosti, které jsou dokonalými modely pro lidi na cestách. Nechybí funkční móda pro sport a sportovní oblečení určené pro denní výkon. Můžete zde zakoupit oblečení a tašky vhodné pro různé příležitosti.

Hodnotit
4.3 / 235 Hlasování

Zadejte Hm kód kupónu

Statistiky Hm

Všechny nabídky 9
Slevové kódy 0
Nabídky 9
Maximální sleva 60%
Naposledy aktualizováno Duben 2024

Nejlepší nabídka

  • Hm Slevovy Kod Vinted
  • DÁMSKÉ PLAVKY A PLÁŽOVÉ OBLEČENÍ Od Ceny 239Kč
  • Získat TRAVEL SIZE MAKEUP Nejnižší Až Kč3 U Obchodníka Hm
  • Získat PRODUKTY PRO PÉČI O PLEŤ Nejnižší Až Kč8 U Obchodníka Hm
  • Chytit 50% SLEVA , Když Se Zaregistrujete Na Hm

Přihlaste se k odběru zpravodaje a získejte Zásilkovna promo kód

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.

Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte se Zásadami souborů cookie.