Hlavní strana všechny obchody Promo Kód Zásilkovna

Promo Kód Zásilkovna jsou pro vás zdarma. K dispozici je 1 kódů poukázek a 8 nabídek na Duben 2024. show-more

  • Slevy 8
  • nabídky 8
  • Doprava zdarma

Proč zvolit Zásilkovna?

Pokud používáte Zásilkovna, můžete si užít nejen nejlevnější přepravní službu (od 47 Kč a 65 Kč za evropskou dopravu), ale také doplňkové služby.

1. Zásilkovna má rozsáhlou síť distribučních bodů. Například Zásilkovna má 8009 distribučních míst v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a nyní v Rumunsku.

2. Zásilkovna Téměř všechna distribuční místa poskytují služby přepravy poštovními místnostmi. Pokud odešlete více než 12 položek za den, může si zásilková služba vyzvednout položky přímo od vás.

3. Zámořská přepravní společnost jednoduše převede vaše výrobky mimo Českou republiku bez překážek a dalších dodatečných nákladů.

4. Zásilkovna vytvořil snadno použitelný softwarový balíček pro 99% řešení e-shopů v České republice. Úroveň implementace je zcela na vás, Mailroom také může plně automatizovat podání nebo připojení k informačnímu systému. To vám umožní vidět záznam jasněji.

5. Zásilkovna poskytuje služby nočního doručení v Praze, Brně a Ostravě. Zásilkovna doručí zboží příjemci od 18:00 do 22:00 téhož dne!

6. Pokud vaši zákazníci potřebují návrhy nebo stížnosti na doručení, provozovatel Zásilkovna vám může kdykoli posloužit. Pokud potřebujete prodiskutovat jakékoli problémy s Zásilkovna, můžete kontaktovat odborníky Zásilkovna.

Jak správně zabalit zboží?

1,Standardní zásilka

Přepravní velikost-maximální velikost nejdelší strany zboží je až 50 cm a celková délka tří stran zboží je až 120 cm. Minimální velikost: 10 cm x 7 cm x 1 cm.

Hmotnost zásilky-maximální hmotnost je 5 kg.

2,Materiály použité k balení

Karton je ideální a ideální obal je karton nebo lepenková krabice, která je dostatečně pevná a pevná.

3,Vybírejte suché a nenošené obaly.

Velikost balíčku by měla vždy odpovídat jeho obsahu. Obsah nákladu by v něm proto neměl ani „plavat“, ani by neměl vyčnívat.

4,Vložte zboží do tašky

Položky v zásilce je nejlepší umístit doprostřed a poté prostor kolem obsahu vyplnit jakýmkoli měkkým materiálem. Vhodné jsou například noviny, potrhaný papír nebo lepenka, vzduchové polštáře nebo polystyrenové zařizovací předměty.

Pokud zasíláte více položek najednou, Zásilkovna doporučuje použít k jejich oddělení karton, přičemž na všech stranách předmětu ponechejte minimálně 3 cm deformaci, aby se minimalizovalo riziko vzájemného poškození.

5,Zajistěte zboží páskou


FAQ for Zásilkovna

Jaké jsou výhody registrace účtu u Zásilkovna?

Registrace účtu, který vám patří u Zásilkovna, je velmi pohodlný a má mnoho výhod. Chcete -li získat účet, vyplňte registrační formulář a počkejte na schválení, je to zdarma. Jakmile budete mít účet, můžete plně využívat všech služeb v Evropě a využívat služeb a výhod, které jako zákazník získáte. Kromě toho Zásilkovna spustí také propagační kódy a slevové kódy specifické pro členy. Můžete použít Zásilkovna propagační kódy a slevové kódy šetří peníze. Kromě toho můžete lépe sledovat stav své objednávky, abyste mohli svého kurýra hladce dostat.

Musím před provedením platby změnit způsob vypořádání měny u Zásilkovna?

Existují dva způsoby fakturační služby, nemusíte platit u Zásilkovna. Žádný způsob převodu nebude používat dobírku. Tato možnost je použitelná pouze pro účty v místní měně otevřené ve vybraných zemích nebo oblastech. Toto je omezeno na eura. Pokud k platbě používáte způsob převodu, můžete si vybrat ze dvou podporovaných způsobů převodu na dobírku.

Existují nějaké slevy na zásilkové objednávky pomocí Zásilkovna?

Pomocí zásilkového prodeje můžete Zásilkovna použít více než 4500 distribučních bodů k odeslání zásilek do 31 zemí/oblastí po celém světě, čímž oslovíte až 300 milionů potenciálních zákazníků. A základní cena poštovní objednávky je pouze 47 Kč, bez DPH, zásilky standardní velikosti a doručení na místo dodání Zásilkovna. Celý ceník Zásilkovna si můžete prohlédnout na oficiálních webových stránkách Zásilkovna. Pokud chcete navázat spolupráci s poštovní objednávkou Zásilkovna, stačí vyplnit registrační formulář v pravém horním rohu webové stránky a proces registrace je zcela zdarma.

Co je místo dodání Zásilkovna?

Místo dodání je partnerské místo Zásilkovna, které slouží k doručování (a přijímání) zásilek. Při výběru dodacího místa Zásilkovna zajistí splnění několika podmínek-aby vaši zákazníci mohli navštívit co nejpříjemněji. Vlastní síť Zásilkovna má více než 4 500 distribučních bodů po celé Evropě (z toho 3 000 pouze v České republice). Díky strategickým partnerům vám Zásilkovna může také poskytnout více než 91 000 externích distribučních bodů.

Jak může zákazník znát svou zásilku prostřednictvím Zásilkovna?

Zákazníci se o jeho zboží pravidelně dozvídají prostřednictvím e -mailu a textových zpráv a mobilní aplikace Zásilkovna Zásilkovna. Když zadáte údaje o zásilce do systému Zásilkovna, zákazník obdrží první informaci o zásilce (se sledovacím číslem) e -mailem. Poté, když je zásilka připravena na dodacím místě, Zásilkovna odešle zákazníkovi e -mail a/nebo textovou zprávu s heslem k vyzvednutí. Celý proces doručení lze také sledovat v aplikaci zásilkového prodeje. V případě přímého doručení na adresu je komunikace se zákazníkem zcela v možnostech přepravce. Vaši zákazníci proto obdrží první e -mail již zmíněný Zásilkovna, který obsahuje číslo sledování zásilky. Zákazník obdrží další oznámení o doručení a stavu zásilky podle nastaveného postupu dané kurýrní společnosti.

Takto získáte promo kód Zásilkovna!
Jako většina webových stránek, pokud se zaregistrujete k účtu Zásilkovna, Zásilkovna čas od času poskytne promo kód Zásilkovna pro vaše nákupy. Registrací k účtu Zásilkovna budete vždy první, kdo se dozví o propagačním kódu Zásilkovna a slevovém kódu, a obdržíte náhled aktuálního promo kódu Zásilkovna, který obsahuje datum vypršení platnosti produkty a výše slevy. Vše, co musíte udělat, je vyplnit registrační formulář na stránce Zásilkovna a počkat na schválení. Na základě svých preferencí pro služby Zásilkovna vyberte možnosti obsahu z oznámení o službě, průzkumů, tipů, novinek a trendů, oznámení o slevách a akcích. Nyní otevřete svou e -mailovou schránku a potvrďte adresu kliknutím na okno v e -mailu, který vám poslal Zásilkovna. Později obdržíte nový e -mail s vaším Zásilkovna exkluzivním extra promo kódem a slevovým kódem. Jediné, co musíte udělat, je otevřít e -mail a zkopírovat promo kód Zásilkovna, abyste jej mohli na konci nákupu vložit do nákupního košíku. Zaregistrujte si nyní účet Zásilkovna a využijte nejnovější promo kód Zásilkovna a slevový kód, abyste mohli využívat slevy a nabídky Zásilkovna.

Obdržel jsem slevový kód Zásilkovna. Jak jej mohu použít?
Obdrželi jste slevový kód Zásilkovna? Pokud jste jej obdrželi, můžete slevový kód uplatnit při objednávce na webu Zásilkovna. U každé objednávky můžete použít slevový kód. A můžete zjistit, pro kterou skupinu produktů platí slevový kód, který jste obdrželi, v e -mailu, na který jsme vám slevový kód zaslali. Ve stejném e -mailu také zjistíte, kdy je váš slevový kód platný a jak jej uplatnit na našich webových stránkách. Vezměte prosím na vědomí, že slevový kód nelze použít v kombinaci, takže jej můžete použít pouze jednou. Promo kód je samozřejmě stejný.

Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

Krátký úvod Zásilkovna

Chcete poslat svou zásilku již od 69 Kč? Stačí použít Zásilkovna, můžete odeslat své vlastní zboží bez čekání ve frontě nebo dlouhého čekání! A potřebujete pouze mobilní telefon a online platební kartu. Zásilkovna vám poskytuje zboží z více než 30 000 e-shopů. Přitom cena Zásilkovna začíná pouze od 47 Kč! Zásilkovna je všude a můžete je poznat na cestě z práce nebo z nákupního centra. Vybírat můžete z rozsáhlé sítě distribučních bodů Zásilkovna 7962, které mají nejvíce distribučních bodů v České republice a na Slovensku. A nejen to, Zásilkovna také čas od času spustí promo kód Zásilkovna, slevové kódy a další propagační aktivity. Pokud chcete od Zásilkovna kupovat dobré věci za méně peněz, měli byste se nejprve dozvědět více o stránce promo kódu Zásilkovna zde. A pokud si chcete koupit své oblíbené produkty za nižší cenu, pak přijďte na Zásilkovna, kde můžete pomocí Zásilkovna Promo kódu nebo slevových kódů ušetřit!

Hodnotit
3.5 / 103 Hlasování

Zadejte Zásilkovna kód kupónu

Statistiky Zásilkovna

Všechny nabídky 8
Slevové kódy 0
Nabídky 8
Maximální sleva 55%
Naposledy aktualizováno Duben 2024

Nejlepší nabídka

  • Promo Kód Zásilkovna
  • Doprava Zcela Zdarma Pro Všechny Objednávky
  • Zdarma Od 500 Kč
  • Zásilkovna Slevový Poukaz-koupit Na Zásilkovna Získat Slevu 15%
  • Získejte 30% SLEVA , Když Se Zaregistrujete Na Zásilkovna

Přihlaste se k odběru zpravodaje a získejte Zásilkovna promo kód

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.

Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte se Zásadami souborů cookie.