Hlavní strana všechny obchody World Of Tanks Slevový kód

V e-shopu najdete kompletní sortiment World Of Tanks Kupón, Slevový Kupón a Slevový Poukaz. Až 55% sleva. Nyní můžete použít 6 kupónových kódů. show-more

 • Slevy 6
 • nabídky 6
 • Slevy Až Do - 40% Na Vybrané Akční Zboží

  vyprší 30-11-23
 • World Of Tanks Kupón - Doprava Zdarma

  vyprší 6-5-23
 • Získejte 55% Slevu Pro Zákazníky

  vyprší 6-5-23
 • Poštovné Zdarma U Jakékoli Objednávky Od World Of Tanks

  vyprší 6-5-23
 • Slevy Do 25% Ve Vybrané Sekci Na World Of Tanks

  vyprší 6-5-23
 • Kupón World Of Tanks: 40% + Doprava Zdarma

  vyprší 6-5-23

FAQ for World Of Tanks

World Of Tanks nabízí dopravu zdarma?

World Of Tanks je online hra pro více hráčů, takže všechny nákupy jsou virtuální a lze je poslat na váš účet okamžitě bez pošty. Nemusíte platit žádné poštovné, abyste své zboží dostali a použili ve hře ihned tak po zadání objednávky. Jejich produkty lze zasílat prostřednictvím herního účtu nebo přímo prostřednictvím vašeho e-mailu.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů World Of Tanks?

World Of Tanks představuje 30denní prémiový účet své hry zákazníkům, kteří se přihlásí k odběru e-mailu poprvé a poté můžete v odběru pokračovat. Tato možnost předplatného automaticky obnoví váš účet Battleship Premium na 30 dní po uplynutí každého 30denního období, což vám umožní sledovat slávu ve hře bez přerušení. Můžete také získat další informace o hře.

Jaké platební metody přijímá World Of Tanks?

World Of Tanks přijímá online platby bez dalších poplatků. Můžete si vybrat kteroukoli z karet Visa a MasterCard, American Express a PayPal a Maestro a najít ji k zaplacení. Pokud se na vás nevztahuje žádná z těchto platebních metod, můžete přímo kontaktovat jejich zaměstnance a požádat o dobití. Jejich platba je také velmi rychlá a bezpečná.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich World Of Tanks?

Členové World Of Tanks jsou placenými měsíčními členy a ročními členy. Jejich členové mají prémiový účet Warships, který se vztahuje pouze na World of Warships. Přináší vám více bodů a zkušeností, které mohou podpořit váš postup ve hře. Poskytnou vám také následující odměny: +65 % zkušeností za bitvu a +50 % bodů za bitvu.

Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

Krátký úvod World Of Tanks

World Of Tanks je epická online hra pro více hráčů se skutečnými tanky z poloviny 20 století. Ovládejte ocelová zvířata a bojujte na historických místech, kde strategie znamená vítězství. Kupte si jedinečná vozidla a herní měny a prémiové účty v jejich obchodě, abyste získali více zkušeností a bodů v každé bitvě a otevřeli si více možností ve svých hrách. Vítají vás, když se připojíte k mocné armádě 110 milionů věrných fanoušků a zúčastníte se epické tankové bitvy s více než 600 vozidly, ze kterých si můžete tak vybrat.

Hodnotit
4.6 / 474 Hlasování

World Of Tanks Tipy, jak ušetřit peníze

Zjistíte, že World Of Tanks vám poskytuje nepřeberné množství možností produktů. Použitím slevových kódů a slev World Of Tanks k maximalizaci úspor se můžete stát chytrým nakupujícím. Tady je několik způsobů, jak ušetřit peníze u World Of Tanks:
1,Členové World Of Tanks mohou využívat nejnovější propagační a slevové kódy World Of Tanks, jakož i výhodnější nabídky a slevy za peníze.
2,Při nakupování během prodejní sezóny nebo při propagačních aktivitách můžete využívat určité slevy a výhody pro všechny produkty s kuponovým kódem World Of Tanks.

Zadejte World Of Tanks kód kupónu

Statistiky World Of Tanks

Všechny nabídky 6
Slevové kódy 0
Nabídky 6
Maximální sleva 55%
Naposledy aktualizováno Únor 2023

Nejlepší nabídka

 • Slevy Až Do - 40% Na Vybrané Akční Zboží
 • World Of Tanks Kupón - Doprava Zdarma
 • Získejte 55% Slevu Pro Zákazníky
 • Poštovné Zdarma U Jakékoli Objednávky Od World Of Tanks
 • Slevy Do 25% Ve Vybrané Sekci Na World Of Tanks

Přihlaste se k odběru zpravodaje a získejte Zásilkovna promo kód

Zaregistrujte se a získejte nejlepší slevy.